perkusja pearl

Pearl Export

Nazwę Pearl kojarzy z pewnością każdy miłośnik instrumentów perkusyjnych. Marka jest bardzo znana w świecie muzyki i zaufało jej setki klientów, w tym profesjonalnych muzyków. Ogromną zaletą producenta jest bardzo szeroki wybór perkusji, zarówno tych dla profesjonalistów, jak i bardziej początkujących muzyków.

Z pewnością warto docenić fakt, że nawet modele z niższej półki cenowej charakteryzują się unikalnym designem, wysoką jakością wykonania i najwyższą klasą dźwięku.

Pearl Export

Jest to jeden z modeli firmy, który przeszedł już niemal do legendy. Produkcja bestsellerowego modelu wznowiona została w doku 2013. Jest to model zaliczany do klasy średniej. Łączy piękny design z doskonałym brzmieniem, co przyciąga setki młodych muzyków, którzy dzięki temu sprzętowi mają szansę na powiększenie swoich umiejętności.

Oryginalny wygląd

Korpusy bębnów zostały wykonane, jak w klasycznym modelu, z hybrydy topoli i mahoniu w technologii SST. Optymalny rezonans bębnów i ich wybrzmienie zapewnia specjalny rodzaj zwieszenia Opti Loc, który jednocześnie zapewnia jak największą stabilność kroju. Każdy model dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych, by zyskać jak największą możliwość wpasowania się w nie tylko muzyczny, ale i estetyczny gust klienta. Warto pamiętać, że modele z najwyższej półki cenowe, kosztujące ponad kilkanaście tysięcy, dostępne są z reguły na specjalne zamówienie klienta.

Podsumowując, Pearl Export to zestaw bębnów, który wprowadzi młodego muzyka w świat muzyki perkusyjnej, nie rujnując jego finansów. To doskonały model ze średniej półki, który po dostarczeniu jest od razu gotowy do gry.
Zestawy perkusyjne Pearl dostępne są tutaj: https://drumcenter.pl/pol_m_Perkusje_pearl-132.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *