winyle Taco Hemingway - Pocztówka z WWA

Poznaj go lepiej – Taco Hemingway!

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu muzyka odtwarzana na gramofonach nie była niczym dziwnym. Dziś, w krajach rozwiniętych praktycznie każdy posiada odbiornik na płyty czy po prostu słucha muzyki z internetu. Wielką przyjemność sprawia słuchanie muzyki z prawdziwej płyty CD, choćby w samochodzie. Czy płyty tradycyjne czy winylowe, najważniejsze w jakiego autora inwestujemy, kupując je. Jednym z geniuszy pomieszania rapu z poezją jest Taco Hemingway.

Kilka słów o artyście

Taco Hemingway to artysta przez duże „A”. Każdy kto zetknął się w jego twórczością, nie może przejść obok niej obojętny. Płyty Taco Hemingway’a sprzedają się nie bez powodu jak świeże bułeczki. Artysta ma na koncie kilka świetnie ocenianych i sprzedających się albumów (zobacz Taco Hemingway płyty w Preorder.pl). Warto pomyśleć, jeśli kocha się słuchać muzyki w prawdziwie dobrym brzmieniu, o inwestycji w gramofon. Dzięki temu winyle Taco Hemingwaya będą mogły otulić Cię przyjemnym dźwiękiem każdego wieczoru. Jeśli szukasz nowego, ciekawego brzmienia płyty winylowe Taco Hemingway’a to świetna opcja.

Zdolny i doceniany

Filip Tadeusz Szczęśniak, bo tak nazywa się Taco przez lata swojej twórczości zdobył wiele nagród, wyróżnień. Został nominowany do nagród MTV Europe Music Awards w kategorii Najlepszy Polski wykonawca. Doceniony został również w Bestsellerach Empiku w kategoriach Muzyka Polska, Muzyka hip-hop i Streaming. Rok 2019 był bardzo hojny dla artysty. Został umieszczony na 10 miejscu Najbardziej wpływowych Polaków 2019 według dziennika Wprost.