okładka albumu Rockstar White 2115

White 2115 – nowa gwiazda rocka?

Raper White 2115 bez żadnej wątpliwości wie, jak wzbudzić zainteresowanie swoją muzyką i jak pokazać się w świecie. Jego ostatni album “Rockstar: Do zachodu słońca” do kupienia na Preorder.pl wzbudził ogromne zainteresowanie fanów, przede wszystkim ciekawymi pomysłami na piosenki, których w takim wykonaniu, u White’a nikt się nie spodziewał.

Muzyka White 2115

Nie można zaprzeczyć, że najnowszy album trochę różni się od reszty. Porównując go z albumem “Młody książę”, można zauważyć sporo różnic, chociażby w samym wydźwięku piosenek, które brzmią bardziej wakacyjnie niż te z poprzedniego albumu. “Młody książę” był o wiele bardziej pesymistyczny (wystarczy tu wspomnieć “D.Evil” albo “Wampir”), natomiast w nowym albumie zadziwić nas mogła piosenka “Johnny Knoxville”. W przeciwieństwie do większości piosenek ta najbardziej przypomina piosenkę, której nie powstydziłby się nagrać prawdziwy Rockstar.

Co sam White 2115 sądzi?

Jak zawsze White raczej niespecjalnie się przejmuje, na live’ach możemy zobaczyć go zadowolonego jak zawsze, wykonał kawał dobrej roboty, dlatego też nie ma co się dziwić, że nie ma sobie nic do zarzucenia. Patrząc na rozwój jego kariery i wysokiej jakości nowy album, nie można się doczekać kolejnego singla promującego następny jego album.