Albumy Adele – co znajdziesz w ofertach sklepów winylowych

Adele zdobyła wielką sławę na scenie muzycznej. Co ciekawe bardzo wiele jej płyt doczekało się wydania na winyle, co sprawiło, że trafiła ona na dużą grupę nowych, często unikalnych odbiorców.

Jak wyglądają jej płyty? Jakie są tytuły najpopularniejszych albumów, to już teraz Państwu szerzej opiszemy.

Co oferują płyty Adele?

Poniżej przedstawiam pełną listę jej albumów studyjnych:

  1. „19” (2008) – debiutancki album Adele, który zawiera m.in. takie utwory jak „Chasing Pavements” i „Hometown Glory”.
  2. „21” (2011) – drugi album Adele, który stał się jednym z najlepiej sprzedających się albumów w historii. Zawiera m.in. takie utwory jak „Rolling in the Deep”, „Someone Like You” i „Set Fire to the Rain”.
  3. „25” (2015) – trzeci album Adele, który również stał się ogromnym sukcesem komercyjnym. Zawiera m.in. takie utwory jak „Hello”, „When We Were Young” i „Send My Love (To Your New Lover)”.

Każdy z tych albumów doczekał się swojej wersji na winylach, co dodatkowo sprawia, że staje sie ona coraz bardziej popularna.

Wszystkie albumy pojawiły się w wersji na winylach

Wszystkie trzy albumy studyjne Adele („19”, „21” i „25”) zostały wydane na winylach. Warto jednak pamiętać, że winyle są przedmiotami kolekcjonerskimi, dlatego ich dostępność może być ograniczona, a ceny mogą być wysokie.

Wszystkie albumy można nabyć w sklepie Winylownia, który od lat prowadzi sprzedaż kolekcjonerskiego wydania płyt na winylach, które stale zyskują na popularności.