okładka jednej z płyt Travis Scott'a

Dlaczego warto słuchać płyt Travisa Scott’a?

Zapewne większość z was ma swoich ulubionych artystów i czasem jest po prostu ciężko przekonać społeczeństwo do słuchania kogoś nowego, z kim jeszcze nie miał styczności. Trzeba jednak być otwartym na nowe trendy, ponieważ zamknięcie się w swojej skorupie może spowodować przeoczenie ciekawych muzyków. Kimś takim jest właśnie Travis Scott. Co prawda dziś mamy do czynienia z młodą falą raperów na całym świecie, to jednak rynek amerykański dostarcza ich ogromne ilości. Czym się wyróżnia Travis Scott? Aby się o tym przekonać to zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Ogromne sukcesy

Oczywiście, słuchanie kogoś ze względu na sukcesy ma sens, bo liczy się osobiste wrażenie dotyczące danego artysty, jednak warto podkreślić sporą liczbę złotych oraz platynowych płyt dla kogoś takiego jak Travis Scott, a mówimy o chłopaku, który ma dopiero 29 lat. Duża liczba sprzedanych nie wzięła się więc z niczego, aczkolwiek przeciwnicy takiego rozwiązania zawsze mogą powiedzieć, że jest to w miarę rozpoznawalna osoba, więc łatwiej o lepsze wyniki sprzedażowe. Jest to tylko półprawda, bo na końcu dla słuchacza liczy się muzyka.

Autentyczne teksty

Trzeba powiedzieć, że płyty Travisa Scott’a wyróżniają się autentycznością tekstów. Nie można nie zauważyć bardzo dobrych ocen takich płyt jak Rodeo, na których znajdują się wybitne dzieła jak 90210 czy Antidote. Są to jedne z najlepszych piosenek Travisa. Nie inaczej jest z pozostałymi płytami, na których teksty potrafią wbić się w głowę słuchaczowi.