polscy raperzy z Ganja Mafia

Hip-Hop – modna muzyka wśród młodzieży

Muzyka odgrywa w życiu każdego z nas bardzo dużą rolę. Słuchamy jej wtedy kiedy mamy zły humor i w bardzo pozytywnych chwilach, gdy tryskamy humorem. W zależności od wieku, miejsca zamieszkania i grupy ludzi, wśród której się wychowaliśmy, słuchamy wielu odłamów muzyki. Polski hip-hop to styl, który jest w naszym kraju niesamowicie popularny szczególnie wśród młodych osób, które posiadają wielu idoli.

Polscy raperzy

Polska scena rapowa nie ustępuje obecnie praktycznie zupełnie tej zagranicznej i nasi rodzimi artyści sprzedają w wielu przypadkach setki tysięcy płyt rocznie. Szczególnie dużym powodzeniem cieszą się tacy artyści jak Quebonafide czy też Łona. Ich teksty są w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagających fanów rapu i spowodować przede wszystkim mnóstwo ciekawych i życiowych refleksji.

Polski hip-hop

Główną przewagą wpływającą na popularność polskich raperów w naszym kraju jest oczywiście to, że doskonale rozumiemy co artyści chcą nas przekazać. Teksty w języku obcym w dużym stopniu są w stanie zrozumieć tylko ci, którzy znają dany język w stu procentach. Z szacunku do naszych rodzimych artystów prawdziwy fan rapu stara się kupić w skali roku chociaż jedną płytę i wesprzeć finansowo swojego idola.