okładka nowej płyty Smolastego

Jak znaleźć ciekawe płyty rap?

Polska muzyka rap to jedna z najbardziej rozwijających się sfer muzycznych. Regularnie pojawiają się nowi twórcy, z których wielu jest wartych uwagi. Jednocześnie legendy jak Norbert Smoliński Smolasty wydają nowe płyty.

Jak się połapać w świecie rap?

Rap to również twórcy zagraniczni. Nie wszystkim odpowiadają płyty Smolastego czy polskie kawałki. Wiele osób szuka muzyki zagranicznej, która pochodzi z Francji czy USA. Oczywiście są również miłośnicy, którzy słuchają zarówno Smolastego oraz zagranicznych muzyków. Warto jest w tym wszystkim się połapać. Jakie są nowe płyty Smolastege można dowiedzieć się na polskich portalach poświęconych rap. Postawić można na tematyczne strony, gdzie można znaleźć również informacje o zagranicznych twórcach. Na takich stronach można poznać również biografię Norberta Smoliński Smolastego, czy znaleźć wywiady z tym muzykiem.

Gdzie słuchać muzyki?

Zupełnie inna sprawą jest słuchanie muzyki. W tym względzie można zdecydować się między innymi na:

– stacje radiowe,

– koncerty,

– płyty,

– portale muzyczne.

Oczywiście koncerty na żywo są najlepsze. Tam nowa płyta Smolastego brzmi najlepiej. Jednak na co dzień nie można słuchać muzyki na koncertach, co wymaga zdecydowania się na dostęp do muzyki, która jest wygodny. Postawić można na płyty czy portale muzyczne, gdy chce się słuchać takiej muzyki jaką się lubi. Stacje radiowe to darmowy dostęp do muzyki, która jest jednak mieszanką różnych kawałków. Jednak zawsze można również uzyskać dostęp do ciekawych informacji.