Modna muzyka

Słuchanie muzyki to dla wielu osób sens życia, bez którego nie wyobrażają sobie funkcjonowania. Obecnie na rynku muzycznym mamy wiele ciekawych stylów, a najpopularniejszym w Polsce wydaje się być zdecydowanie rap. Muzyka hip hop oparta jest o ciekawy basowy bit, przy którym noga sama poddaje się rytmowi. Polski hip hop od tego amerykańskiego odróżnić możemy przede wszystkim dzięki różnym językom, ale także teledyskom, które szczególnie w Stanach produkowane są z ogromnym rozmachem.

Najlepszy rap

Oczywiście kwestia tego, która hip hop muzyka jest najlepsza to sprawa stricte indywidualna i każda osoba słuchająca muzyki ma prawo do swojej oceny. Według wielu osób polski rap przeżywał najlepszy okres w latach 90, kiedy to tak naprawdę stał się najbardziej popularny wśród młodzieży. Tacy artyści jak Karamba czy Liroy znani są do dnia dzisiejszego, a ich piosenka w dalszym ciągu słuchane przez osoby w różnym wieku.

Młodzieżowe gwiazdy

Najmłodsze pokolenie ma oczywiście swoich idoli i mało kto sięga po utwory artystów, które były produkowane kilkadziesiąt lat temu. Najlepszy i najdłużej utrzymujący się na pierwszych miejscach list przebojów rap jest w stanie dostarczyć śpiewającemu go artyście naprawdę sporego zastrzyku finansowego. Obecnie w Polsce jedną z większych gwiazd jest popularny raper, który nagrywa kawałki pod pseudonimem Taco Hemingway. Jego piosenki są często odtwarzane nawet kilkadziesiąt milionów razy.