Hotel Maffija 2 SB Maffija

Pocztówka z hotelu – nowa płyta SB Maffija

Nie ma w Polsce słuchacza rapu, który nie słyszał o Solarze i Białasie. Doświadczeni muzycznie raperzy od wielu lat działają na naszym rynku muzycznym. Ich doświadczenie przełożyło się na to, że postanowili stworzyć projekt SB Maffija. W składzie tym znaleźć można wybitnych producentów, czyli Lanka i Kubiego oraz wielu młodych raperów, którzy już poniekąd mają własne wypracowane marki. SB Maffija cały czas się rozszerza, ponieważ Solar i Białas zapraszają tam coraz to nowe twarze. Warto zapoznać się z twórczością tego kolektywu, zwłaszcza w czasie, gdy fani spodziewają się kolejnej płyty.

Raperzy z SB Maffija

Jak wiadomo, w składzie tym działają Solar i Białas, którzy są założycielami tego kolektywu. Za produkcję i warstwę muzyczną odpowiada długo związany z nimi Lanek oraz młody Kubi Producent. W SB Maffija działają również Bedeos, Jan-rapowanie, Mata, Kinny Zimmer czy Janusz Walczuk. Jest to zdecydowanie najpotężniejszy obecnie skład, którym interesuje się wielu fanów w naszym kraju. Są oni odpowiedzialni za stworzenie Hotel Maffija, czyli płyty, która w 2020 roku osiągnęła pierwsze miejsce w sprzedaży na liście OLIS.

Hotel Maffija 2

Płyta Hotel Maffija 2 swoją premierę miała w lutym 2022 roku. Jest to krążek, który tak jak poprzednik jest skierowany przede wszystkim do młodych słuchaczy. Na płycie tej znaleźć można wiele interesujących kawałków a za muzykę oraz produkcję odpowiadają znani i cenieni producenci. Warto zapoznać się z tą płytą, nawet jeśli teoretycznie jest ona skierowana do młodszych słuchaczy.