okładka płyty The Weeknd After Hours

The Weeknd – jakie są powody, dla których warto kupować jego płyty?

Każdy z nas ma swoich ulubionych artystów. Trzeba jednak powiedzieć, że większość z nas słucha tego do czego jest zmuszona, czyli muzyki, która leci w radiu czy też telewizji, a tam zazwyczaj puszczani są artyści, którzy są na pierwszych stronach gazet i raczej byśmy powiedzieli, że jest to nurt mainstreamowy. Oczywiście, również tam można znaleźć odpowiednich artystów, którzy wyróżniają się na tle reszty. Jednym z nich jest Weeknd. Dlaczego warto kupować jego płyty? Postanowiliśmy to sprawdzić i zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Wyjątkowy głos

Historia The Weeknd jest wyjątkowa, bo pomimo tego, że za młodu był on buntownikiem, to jednak w pełni wykorzystał talent, którzy otrzymał od Pana Boga. Nie dość, że ma wyjątkowy głos, to potrafi nim idealnie wypełniać swoje piosenki. Wyraźnie widać w nich kunszt producentów oraz samego artysty wyraźnie mającego pomysł na siebie. Nie będziemy nawet wymieniać kawałków, które stały się hitami, bo zabrakłoby nam czasu, ale jak najbardziej zachęcamy do tego, żeby kupować jego płyty, bo jest to wspieranie artysty, a przynajmniej zachęcamy żeby bliżej zapoznać się z jego twórczością.

Pomysł na siebie

Wielu artystów ciężko od siebie odróżnić. Niektórzy szokują różnymi dziwnymi wyznaniami, skupiają się na prowokacjach, a ich muzyka niczym się nie wyróżnia. Muzyka The Weeknd z kolei ma coś magicznego i przyciągającego, że chce się go słuchać. Artysta potrafi się odnaleźć zarówno w dynamicznych brzmieniach, jak i w tych wolniejszych.