zestaw do czyszczenia płyt winylowych

Zestaw do czyszczenia płyt winylowych – co zawiera ?

Zestaw do czyszczenia płyt winylowych jest doskonałym rozwiązaniem dla poważnych kolekcjonerów płyt winylowych i zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby utrzymać swoje płyty winylowe w doskonałym stanie i zapewnić najlepszy dźwięk stereo.

Czyszczenie płyt winylowych

Kurz, który zbiera się w rowku płyty winylowej, zniekształca jakość dźwięku i można go łatwo usunąć za pomocą szczotki z włókna węglowego, co jest niezbędnym i szybkim sposobem na zmniejszenie osadzania się kurzu na powierzchni płyty.

Płynny roztwór do czyszczenia w sprayu wraz ze ściereczką z mikrofibry oraz ściereczką do czyszczenia na mokro i na sucho pomoże utrzymać powierzchnię płyty w czystości i zredukować gromadzenie się elektryczności statycznej.

Szczoteczka do czyszczenia igieł jest przeznaczona do czyszczenia delikatnych rysików w trudno dostępnych miejscach, pomagając w pełni cieszyć się grą i muzyką z płyt winylowch. Środek przeznaczony do czyszczenia wszystkich rodzajów płyt fonograficznych.

Taki zestaw do czyszczenia płyt winylowych to idealny prezent dla wszystkich miłośników płyt winylowych i gramofonów

Blaszane pudełko zawiera:

zestaw do czyszczenia płyt winylowych
  • Antystatyczna szczotka z włókna węglowego – eliminuje ładunki statyczne, usuwając jednocześnie drobne cząsteczki kurzu, które mogą się gromadzić i zniekształcać dźwięk;
  • Szczoteczka do czyszczenia rysika – idealna do delikatnego dotarcia do końcówki rysika, aby usunąć gromadzący się puch i cząsteczki kurzu – bez uszkadzania delikatnego rysika;
  • Spray i ściereczka z mikrofibry – dokładnie wyczyść powierzchnię swoich płyt winylowych;