fukaj charlie moncler

Trasa koncertowa Fukaja i Charliego Monclera, czyli gdzie zagoszczą twórcy albumu 'Preludium’?

Album 'Preludium’ miał premierę 21 lipca 2023 roku, Fukaj, czyli jego autor zapowiedział, że powróci po dwóch latach z o wiele lepszym produktem niż debiutancki 'Chaos’. W nagrywaniu albumu Aleksander Wasiluk ps. FukaJ współpracował z Bartoszem Biernackim aka Charlie Moncler. 

Jakie plany mają ci dwaj ambitni artyści młodego pokolenia? 

Duet fukaj charlie moncler to ekipa, która tworzy nieco inne, bardziej uniwersalne i zindywidualizowane brzmienia w rapie, który wydawało się, że jako gatunek muzyczny niczym już nie zaskoczy. Nic dziwnego, że fani muzyki nie mogą doczekać się aż ulubieni muzycy, zawitają w ich miastach.

FukaJ zawita 30 września w Szczecinie. Początki muzyczne znanego artysty nie były łatwe, jego popularność wzrosła, kiedy Quebonafide nominował go do #Hot16challenge2. Ten dynamicznie rozwijający się artysta w Szczecinie pokaże się w Sali Koncertowej Kina Kosmos. Z pewnością dla rodzimego szczecinianina będzie to ważne wydarzenie. 

Trasa koncertowa FukaJa rozpocznie się 6 października, w Krakowie, okres czasowy do końca listopada. Artysta zawita w takich miastach jak Gdańsk, Wrocław, Poznań, Rzeszów, Lublin, Katowice zaś zwieńczeniem będzie występ w Warszawie.  

Kiedy nowa płyta? Jakie plany i ambicje muzyczne mają twórcy? 

Charlie Moncler obok takich artystów jak Megot i SkotiSkot uważany jest za jednego z najlepszych polskich beatmakerów, więc nie dziwne, że wszyscy czekają na nowe projekty. Charlie Moncler wypracował sobie nazwisko już w 2021 roku, kiedy współtworzył album 'Jak spadały gwiazdy’.

Współpraca duetu fukaj charlie moncler przyniosła dobre owoce, dlatego fani liczą na dalszą współpracę tych artystów.