Małpa nowa płyta rapera

W jakim stylu rapuje Małpa?

W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszy się raper Małpa. Jest to przedstawiciel starego pokolenia raperów, który umiejętnie potrafi łączyć różne style.

Największe atuty Małpy

Niebanalne teksty i nienaganna technika to jego najważniejsze zalety. Jego pierwszy solowy projekt „Kilka numerów o czymś” ukazał się w 2019 roku w podziemiu i od razu zdobył duże uznanie wśród fanów muzyki rap. Raper wydał ten album własnym sumptem, ponieważ było to wydawnictwo podziemne. Słuchaczom kawałki Małpy bardzo szybko przypadły do gustu, więc niedługo potem wytwórnia Asfalt Records zajęła się dystrybucją. Świetne wyniki sprzedażowe sprawiły, że krążek niedługo potem uzyskał status złotej płyty. Małpa to tak naprawdę Łukasz Małkiewicz i pochodzi z Torunia. Urodził się w 1985 roku, więc obecnie ma 37 lat. Współpracował z największymi artystami z Polski, wśród których byli: Pezet, Małolat, Bisz, Diox oraz Włodi.

Styl rapera

Świetna warstwa liryczna numerów oraz doskonałe flow bardzo szybko pozwoliły mu uzyskać sympatię słuchaczy rapu. Najnowsza płyta „Bóg nie gra w kości” ukazała się kilka dni temu i bardzo szybko wskoczyła na wysokie miejsce na Olisie. Warto zwrócić uwagę na fakt, że Olis to oficjalna lista sprzedaży, która przedstawia wyniki sprzedażowe polskich artystów. Wyznacznikiem starej szkoły są podwójne i potrójne rymy, których nie brakuje w tekstach Małpy. Przez kilkanaście lat rapowania Małpie udało się wypracować oryginalny styl. Charakterystyczny głos sprawia, że rap Małpy jest unikalny i nie da się go pomylić z nikim innym.