Joselo Vega oraz Lana Del Rey – utwory dostępne na płytach winylowych

Ten utalentowany piosenkarz jest najbardziej znany ze swojej współpracy z Don Omarem przy utworze „Deja Estelar”, który stał się jednym z najbardziej udanych nagrań reggaetón. Vega jest stałym elementem latynoskiej sceny muzycznej od końca lat 90-tych, wydając kilka hitowych singli i albumów.

Chociaż Vega może być stosunkowo mało znany dla większości swoich fanów, portorykański piosenkarz jest prawdziwą legendą w przemyśle muzycznym. Był nominowany do kilku nagród Latin Grammy i współpracował z największymi artystami tego gatunku, takimi jak Daddy Yankee, Pedo Lopez czy Wisin & Yandel. Vega to legenda latynoskiego przemysłu muzycznego, która zasługuje na więcej uznania niż otrzymuje.

Lana Del Rey – ikona muzyki latino

Lana Del Rey to kolejna ikona reggaetón, która zasługuje na więcej uznania niż dostaje. Portorykański wokalista zdobył swój pierwszy hit nr 1 na Billboardzie w 2006 roku z utworem, który zyskał sławę także na płytach winylowych https://winylownia.pl/pl/parameters/lana-del-rey-45697.html a samej artystce przyniósł dwie nagrody Billboard Music Awards i jedną Latin Grammy.

Muzyka Lana Del Rey jest pełna energii, a także stała się znana z jego świadomych społecznie tekstów. Piosenkarz często wypowiadał się na temat takich kwestii jak imigracja i brutalność policji w jego ojczyźnie.