Uporządkowana kolekcja płyt winylowych ze sprawdzonymi okładkami

Jeśli chcesz zachować swoją kolekcję winyli zorganizowaną i chronić ją przed kurzem, możesz rozważyć zainwestowanie w solidne jednostki do przechowywania płyt. Można znaleźć jednostki magazynowe przeznaczone do przechowywania od jednej do wielu półek płyt winylowych.

Można również znaleźć jednostki magazynowe zaprojektowane dla pojedynczego rekordu. Jeśli zdecydujesz się na jednostkę pamięci masowej, która mieści pojedynczą płytę, możesz umieścić swoje albumy w dowolnej kolejności. Można również znaleźć rękawy ochronne przeznaczone do przechowywania płyt winylowych. Możesz umieścić swoje płyty w ochronnych rękawach i przechowywać je pionowo w szafce lub na półce, aby zapobiec osadzaniu się na nich kurzu.

Nie zapominaj o cyfrowych kopiach zapasowych

Na koniec nie zapominaj o cyfrowych kopiach zapasowych. Wiele płyt winylowych oraz okładki do nich https://winylownia.pl/pl/menu/muzyka/akcesoria/okladki-koszulki-211.html jest obecnie uważanych za rzadkie lub cenne, więc będziesz chciał się upewnić, że masz ich kopie, jeśli zostaną zgubione lub uszkodzone.

Możesz tworzyć cyfrowe kopie zapasowe, kupując odtwarzacz płyt z wbudowanym portem USB lub kupując samodzielne urządzenie, które pozwala podłączyć do niego odtwarzacz płyt. Następnie możesz przenieść swoje płyty winylowe do formatu cyfrowego, takiego jak MP3.

Możesz również użyć programu komputerowego, aby nagrać swoje płyty winylowe bezpośrednio do plików cyfrowych. Jest to świetna opcja, jeśli chcesz zapisać wiele kopii każdego albumu lub podzielić się nimi z przyjaciółmi.