Energia potrzebna od zaraz

Efekty gitarowe to wynalazek, który na zawszy odmienił oblicze tego instrumentu. Gitarzyści dzięki nim mogą w pełni kontrolować brzmienie i uzyskiwać różne dźwięki przy użyciu jednego modelu gitary. Jednak jak wszystkie urządzenia elektryczne potrzebują zasilania.

Zasilacz stabilizowany Dunlop ECB003 nadaje się do większości efektów gitarowych marek: Dunlop, Boss, Way Huge oraz MXR. Jego napięcie wyjściowe wynosi 9V. Charakteryzuje go prąd 200mA. Wtyczka spolaryzowana jest następująco: plus na zewnątrz, minus wewnątrz. Jest to oryginalny sprzęt dobrej jakości. Zyskał uznanie i sympatię wielu graczy na całym świecie.

zasilaczdunlop

Dunlop ECB003 wyprodukowany został przez firmę Dunlop Manufacturing. Założona została ona w 1965 roku w pełnej słońca Kalifornii. Od tej pory spod jej szyldu wychodzą wysokiej jakości akcesoria i efekty gitarowe. Kultowym modelem Dunlop był efekt Wah – Wah Cry Baby, dzięki któremu marka zyskała uznanie na całym świecie. Ze sprzętu kalifornijskiego producenta korzystali m.in. Slash, Zakk Wylde, Kerry King i wielu innych wirtuozów gitary. Współpraca z wielkimi osobowościami pozwoliła Dunlop wciąż ulepszać swój sprzęt i wypuszczać na rynek coraz to nowsze modele.