Zyskaj nowy dźwięk

Grając na jednej gitarze można uzyskać różne efekty dźwiękowe. Są do tego niezbędne efekty gitarowe, takie jak Way Huge Supa Puss Delay. Sprzęt ten pomaga wzbogacić opóźniony dźwięk o rożne modulacje.

supapuss
Zdjęcie: Supa Puss Delay – TanieStruny.pl

Delay zawiera 6 układów bucket – brigade. Dzięki nim można zyskać opóźnienie do 900 ms. Dźwięk można kontrolować za pomocą dołączonego pedału ekspresji i przełącznika Tap Tempo. Potencjometr Feedback pozwala na wybór konfiguracji powtórzeń. Możemy uzyskać podzielenie na: ćwierćnutę, ósemkę z kropką, triolę ósemkową i szesnastkę. Supa Puss Delay posiada funkcję Chase Mode, za sprawą której przełączany jest sygnał pomiędzy opcjami podziału. Sprzęt zawiera mocny przełącznik nożny, diodę LED w kolorze niebieskim i wytrzymałą metalową obudowę. Zapewnia niski poziom szumów. Ładowany może być za pomocą baterii lub zasilacza.

Delay wyprodukowany został przez firmę Way Huge. Choć marka powstała w 1992 roku dość szybko została zlikwidowana jej założyciel Jorge Tripps nie poprzestał wydawania produktów pod szyldem Way Huge. Utrzymał się na rynku dzięki współpracy z Jim Dunlop. Udało mu się zbudować pozycję i stworzyć solidną markę, która do dziś jest znana na całym świecie.